Nuwe webblad = Nuwe Eposadresse

Die nuwe eposadresse is as volg: Hoof = Hoof@rynfieldlaer.co.za Adjunkhoof = Adjunkhoof@rynfieldlaer.co.za Liezel Coetzee = AkademiesehoofSenior@rynfieldlaer.co.za Alida Bezuidenhout = AkademiesehoofJunior@rynfieldlaer.co.za Sonja Kemp = Admin@rynfieldlaer.co.za Lenie van Zyl = Debiteure@rynfieldlaer.co.za Daleen van Schalkwyk = Finansies@rynfieldlaer.co.za Sané Hinton = Info@rynfieldlaer.co.za Barbara van […]

Read more →
interlaerwennersno9

Interlaer 2020 9de jaar !!!

INTERLAERWENNER No.9!!! Hekkies-trofee Hoogspring-trofee Gewigstoot-trofee Verspring-trofee Middelafstande-trofee Senior Atlete-trofee Aflos-trofee deel met Rynfield P. Ankia le Roux Senior Victrix Ludorum Algehele wenners! Rynies doen dit weer!Interlaerwenners vir ‘n 9de keer!!

Read more →
hengel2

Rynie Hengelklub 1ste Liga

Saterdag, 25 Januarie 2020 het Rynie se Hengelklubhulle 1ste liga gehad.  Baie geluk! Hierdie hengel-span eindig 2de in die 1ste liga! Ons sê baie dankie vir die volgende persoon en instansie wat hierdiepragtige hengelgereedskap vir die Rynie Hengelklub gemaak het:Geoff Kidwell […]

Read more →
a night of a million dreams

A Night of a Million Dreams

A Night of a Million Dreams… Baie dankie aan Leila Coetzee, Juffrou Bianca, Juffrou Marelize en elke personeellid vir harde werk om hierdie spogrevue op die planke te bring!!Dankie ook aan ons getroue ouers en revue-deelnemers! Kyk gerus op die D6 Communicator […]

Read more →