Rynies speel Aanlyn-skaaktoernooi

‘n Paar Rynie skaakspelers het aanlyn by Lichess geregistreer en aan ‘n skaaktoernooi deelgeneem. Die o/11’s en o/13’s het pragtig presteer en uitslae is as volg: Andries Greeff – 2de plek Seuns o/11 (ontvang ‘n medalje) Danielle Terblanche – 3de […]

Read more →

Rynie Kunstenaars presteer

Cara-Lynn Myburgh in gr. 1 was ook ‘n ITEMWENNER! Cara-Lynn het ook 96% by Vivartè-Kunswedstryd vir haar kunswerk gekry. Die Rynie Kunsklub het ook aan die Con Spirito Kunswedstryd deelgeneem. Daar was 14 ITEMWENNERS plus nog 10 kunswerke wat na […]

Read more →

Rynies sê hulle sê

Die Rynies-redenaars het aan die Con Spirito Kunswedstryd deelgeneem. Die graad 1 Spanredenaars asook die Graad 4 en Graad 5 Spanredenaars tree as ITEMWENNERS uit die stryd!! Maak skakel oop om volledige uitslae te sien. Redenaars en Public Speaking Rondte […]

Read more →

Nuwe webblad = Nuwe Eposadresse

Die nuwe eposadresse is as volg: Hoof = Hoof@rynfieldlaer.co.za Adjunkhoof = Adjunkhoof@rynfieldlaer.co.za Liezel Coetzee = AkademiesehoofSenior@rynfieldlaer.co.za Alida Bezuidenhout = AkademiesehoofJunior@rynfieldlaer.co.za Sonja Kemp = Admin@rynfieldlaer.co.za Lenie van Zyl = Debiteure@rynfieldlaer.co.za Daleen van Schalkwyk = Finansies@rynfieldlaer.co.za Sané Hinton = Info@rynfieldlaer.co.za Barbara van […]

Read more →